job

Instalator ogrzewania i klimatyzacji

Miasto Thüringen Niedersachsen ,Kassel , Hessisch Lichtenau

Opis Stanowiska:

Agencja Pracy job4you nr licencji 16753
Dla naszego klienta niemieckiej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

. Instalator ogrzewania i klimatyzacji

Oferta:

. Wszystkie potrzebne narzędzia do pracy
. Bezterminowa umowa o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
. Niemieckie ubezpieczenie/ kasa chorych AOK
. Płatny urlop
. Firmowe auto( również do dyspozycji podczas wyjazdów do domu na urlop)
. 12-16 Euro /h ( dla doświadczonych specjalistów 2200- 2400 € netto
. 6 Euro Auslöse ( dodatek do wypłaty za każdą przepracowaną 1 h )
. Mieszkanie , TV , darmowy internet

Wymagania:

. Odpowiednie wykształcenie w danym kierunku i stanowisku pracy , uprawnienia do wykonywania zawodu
. Długoletnie doświadczenie( bardzo mile widziani starsi doświadczeni pracownicy
. Podstawowa/ komunikatywna znajomość J. Niemieckiego
. Prawo jazdy kat. B
. Uczciwość
. Chęć do pracy
. Samodyscyplina
. Gotowość do wyjazdu w każdej chwili
. Lokalizacja:

. Niemcy/ Hessen
. Miasto Thüringen Niedersachsen ,Kassel , Hessisch Lichtenau

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku Niemieckim z dopiskiem :

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje Pracy Job4 Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 10 43-100 Tychy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016r., poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Informujemy że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Numer Referencyjny:

Kraj: Niemcy

Miejscowość:Miasto Thüringen Niedersachsen ,Kassel , Hessisch Lichtenau

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz!

Imię i nazwisko (wymagane)
TYLKO TEKST – JUST TEXT